Shopping Promo
Siste nytt
På plass i Bucuresti
Strømsgodset er på plass i Bucuresti foran morgendagens kamp mot Steaua Bucuresti.
Siste nytt
Slo Haugesund
Strømsgodsets G16 lag er videre i sluttspillet i årets NTFU16 turnering i Trondheim ett...
Siste nytt
Strømsgodset - FK Hauges...
Heng deg på, følg U16-lagets siste innledende kamp i NTFU16-turneringa i Trondheim dire...
Siste nytt
Klar for 2. omgang
David Nielsen er klar på at onsdag spiller vi 2. omgang av kampen mot Steaua. 1. omgan...
Siste nytt
Troppen til Steaua Bucur...
Etter dagens trening ble 18-manns troppen som reiser til Romania og returoppgjøret mot ...
Siste nytt
Må stå over
Både Marius Høibråten og Francisco junior må stå over bortekampen mot Sandnes Ulf 26. j...

Nyhetsbrev

Abonner på vår mailingliste for å få oppdateringer direkte til din innboks
Blogginlegg
Blogger
Nytt besøk
De brannskadde ble som forventet ikke noen utfordring mot Davids utvalgte i forrige ser...
Blogger
På tur til byen som tror...
Vi kan vel ikke si at vi ble overrasket over at kampen mot Sandnes Ulf forrige runde en...
Blogger
Tilbake i virkeligheten ...
Nå begynner det å bli en stund siden forrige seriekamp, men det betyr ikke at vi har gl...
Blogger
Kyllinger
Livet er deilig! 45 kamper på rad hjemme på Gamle gress uten tap! Ny Tippeligarekord! O...
  • SIF VIF 2014
    Børre E Helgerud
/ 77
Spill av slideshow

Kamper

Se alle

Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer
Thomas Lehne Olsen
Team SIF nyheter
Nytt tap for Team SIF
Kongsvinger vant kveldens kamp i Oddsen-ligaen med 4-1 over Team SIF.
Team SIF
Team SIF nyheter
Møter Kongsvinger i ettermiddag
Team SIF møter Kongsvinger i Oddsen-ligaen søndag kveld.
Team SIF
Team SIF nyheter
Viktig seier
Team SIF vant lørdag ettermiddag 1 – 0 over Asker i Oddsen-ligaen. En meget viktig seier...
Team SIF
Team SIF nyheter
Team SIF møter Asker
Lørdag kl. 16.00 skal team SIF ut i ny og viktig seriekamp. Kampen spilles på Marienlys...
U19
Strømsgodset 3 nyheter
Ikke sluttspill på U19-laget
U19 laget kom ikke til sluttspillet i årets NTFU19-turnering på Hamar. De måtte ha minst...
U19
Strømsgodset 3 nyheter
Uavgjort for U19-laget
U19-laget spilte i kveld uavgjort 2 – 2 mot GAIS i NTFU19-turneringen på Hamar. Samtidig...
SIF Steaua
Media
Uke 30 – Hva skjer?
Her er en oversikt over aktivitetene uke 30.
Trening
Media
Uke 29 – Hva skjer
Her finner du en oversikt over kommende ukes aktiviteter.
P   Name S P
1
team logo
Molde 16 39
2
team logo
Rosenborg 16 30
3
team logo
Strømsgodset 16 30
4
team logo
Odd 16 29
5
team logo
Vålerenga 16 27
6
team logo
Lillestrøm 16 23
7
team logo
Viking 16 23
8
team logo
Start 16 21
9
team logo
Sarpsborg 08 16 21
10
team logo
Sogndal 16 19
11
team logo
Stabæk 16 19
12
team logo
Bodø / Glimt 16 18
13
team logo
Haugesund 16 14
14
team logo
Aalesund 16 14
15
team logo
Brann 16 12
16
team logo
Sandnes Ulf 16 10
P   Name S P
1
team logo
Sandefjord 16 33
2
team logo
Tromsø 15 31
3
team logo
Ranheim 16 30
4
team logo
Kristiansund 16 28
5
team logo
Fredrikstad 16 27
6
team logo
Mjøndalen 15 26
7
team logo
Hødd 16 23
8
team logo
Nest-Sotra 16 23
9
team logo
Strømmen 16 22
10
team logo
Bærum 16 22
11
team logo
Alta 16 20
12
team logo
Bryne 16 18
13
team logo
Hønefoss 16 17
14
team logo
Tromsdalen 16 16
15
team logo
Ullensaker... 16 12
16
team logo
HamKam 16 5
P   Name S P
1 Jerv 12 28
2 Vindbjart 12 27
3 Kongsvinger 12 25
4 Flekkerøy 12 21
5 Fram 12 21
6 Odd II 12 20
7 Notodden 12 19
8 Pors Grenl... 12 13
9 Ørn Horten 12 13
10 Holmen 12 13
11 Arendal 12 12
12 Strømsgods... 12 10
13 Birkebeine... 12 9
14 Asker 12 8
P   Name S P
1 Elverum 13 30
2 Raufoss 13 27
3 Levanger 13 25
4 Byåsen 13 25
5 Nardo 13 24
6 Nybergsund 13 23
7 Gjøvik-Lyn 13 19
8 Brumunddal 13 15
9 Træff 13 13
10 Rødde 13 12
11 Molde II 13 11
12 Rosenborg II 13 9
13 Valdres 13 9
14 Herd 13 8
P   Name S P
1 Florø 13 25
2 Vidar 13 25
3 Åsane 13 24
4 Vard 13 23
5 Egersund 13 19
6 Fana 13 18
7 Fyllingsda... 13 17
8 Stord 13 17
9 Lyn 13 17
10 Førde 13 17
11 Brann II 13 16
12 Grorud 13 15
13 Stabæk II 13 15
14 Ålgård 13 8
P   Name S P
1 Follo 12 30
2 Kjelsås 12 28
3 KFUM 12 24
4 Eidsvold 12 20
5 Moss 12 20
6 Skeid 12 19
7 Harstad 12 19
8 Vålerenga II 12 19
9 Kvik Halden 12 16
10 Finnsnes 12 15
11 Lørenskog 12 14
12 Mo 12 9
13 Medkila 12 4
14 Drøbak / F... 12 2
P   Name S P
1 Lillestrøm 11 29
2 Stabæk 11 24
3 Røa 11 22
4 Arna-Bjørnar 11 21
5 Kolbotn 11 18
6 Klepp 11 18
7 Avaldsnes 11 17
8 Vålerenga 11 15
9 Medkila 11 13
10 Trondheims... 11 11
11 Amazon Gri... 11 3
12 Grand Bodø 11 1
Strømsgodset i media
  • 24/07 08:06  |  Dagsavisen

    Mesterligadrømmen brast

  • 23/07 22:52  |  Fotball.no - Norges Fotballforbund

    Strømsgodset tapte i Romania

  • 23/07 22:51  |  Drammens Tidende

    Sønderknust da drømmen brast

  • 23/07 22:48  |  Drammens Tidende

    - Vi skal tilbake på det nivået her

  • 23/07 21:35  |  Bergens Tidende

    Snipp, snapp, snute, nå er Godset ute

  • 23/07 21:34  |  Drammens Tidende

    Blir ikke noe Europa-eventyr for Godset i år

  • 23/07 21:33  |  Ha-Halden.no

    Godset ute av mesterligaen

  • 23/07 21:30  |  VG Nett

    Europa-drømmen knust for Godset

  • 23/07 21:27  |  TV 2

    Mesterliga-exit for Godset

  • 23/07 21:25  |  Nettavisen

    Bare nesten for Godset i Europa

P. Kovács
7 7
T. Sørum
3 3
G. Wikheim
3 3
M. Hamoud
3 3
M. Ødegaard
2 2
I. Fossum
2 2
M. Høibråten
5 5
Francisco Junior
3 3
M. Rønning
3 3
M. Abu
2 2
L. Vilsvik
2 2
J. Storbæk
2 2

Kalender

Se alle

A Date

    Billettnyheter
    Billettnyheter
    Utbygging og sommerens k...
    Klokkesvingen (og delvis GU) bygges om for å få flere sitteplasser slik at Strømsgodset...
    Billettnyheter
    Gjenkjøp fast seteplass
    Viktig informasjon vedrørende gjenkjøp av fast seteplass for sesongkortinnehavere
    Billettnyheter
    Billettinformasjon rundt...
    Alle billetter til lørdagens kamp mot Rosenborg er utsolgt!

    Live kampsenter

    • Sporting KC
      1
      -
      4
      Manchester City
      (88')
      K. Iheanacho
    • LA Galaxy
      0
      -
      7
      Manchester United
      (90')
      A. Young
    • Shakhter Karagandy
      K.O. 14:30
      Atlantas
    • Hapoel Be'er Sheva
      K.O. 15:30
      Split
    • MYPA
      K.O. 17:30
      Dinamo Minsk
    • Omonia Nicosia
      K.O. 18:00
      Budućnost
    • Haugesund
      K.O. 18:00
      Sarajevo
    • Krasnodar
      K.O. 18:00
      Sillamäe Kalev
    • İnter Bakı
      K.O. 18:00
      Elfsborg
    • IFK Göteborg
      K.O. 19:00
      Győri ETO
    • Shakhtyor
      K.O. 19:00
      Derry City
    • Grödig
      K.O. 19:00
      Čukarički
    • Chikhura
      K.O. 19:00
      Bursaspor
    • Vaduz
      K.O. 19:00
      Ruch Chorzów
    • Slovan Liberec
      K.O. 19:00
      Košice
    • Lech Poznań
      K.O. 19:00
      Nõmme Kalju
    • Tromsø
      K.O. 19:00
      Víkingur
    • AIK
      K.O. 19:00
      Linfield
    • Esbjerg
      K.O. 19:00
      Kairat
    • Flamurtari Vlorë
      K.O. 19:00
      Petrolul Ploieşti
    • Zimbru
      K.O. 19:00
      CSKA Sofia
    • Groningen
      K.O. 19:30
      Aberdeen
    • Hapoel Tel Aviv
      K.O. 19:30
      Astana
    • Spartak Trnava
      K.O. 19:30
      Zestafoni
    • Zorya
      K.O. 19:30
      Laçi
    • Asteras Tripolis
      K.O. 20:00
      RoPS
    • Zawisza Bydgoszcz
      K.O. 20:00
      Zulte-Waregem
    • Vojvodina
      K.O. 20:00
      Trenčín
    • Sligo Rovers
      K.O. 20:00
      Rosenborg
    • Hajduk Split
      K.O. 20:15
      Dundalk
    • Gorica
      K.O. 20:30
      Molde
    • Jagodina
      K.O. 20:30
      CFR Cluj
    • Široki Brijeg
      K.O. 20:30
      Mladá Boleslav
    • Koper
      K.O. 20:30
      Neftçi
    • Ferencváros
      K.O. 20:30
      Rijeka
    • Diósgyőr
      K.O. 20:30
      Lovech
    • St. Johnstone
      K.O. 20:45
      Luzern
    • Crusaders
      K.O. 20:45
      Brommapojkarna
    • St. Pölten
      K.O. 21:05
      Botev Plovdiv
    • FH
      K.O. 21:15
      Neman Grodno
    • Stjarnan
      K.O. 21:15
      Motherwell

    Partnere

    Generalsponsor

    DnB