Gave til Gatelaget

Vår flerårige sponsor Kontorcompaniet overrekte tidligere i våre en gavesjekk på kr. 30 000,- til vårt gatelag.

Annonse:

Før jul annonserte Kontorcompaniet at de ønsket å bidra med en del av overskuddet fra sin julekampanje til Strømsgodsets Gatelag. Kontorcompaniet selger møbler og interiør til det lokale og regionale næringslivet og har i tillegg spesialisert seg på julegaver til bedrifter. 

Under årets julekampanje ønsket de å gjøre noe ekstra hyggelig for noen som trenger det. De besluttet derfor å gi deler av overskuddet fra årets julesalg til Strømsgodsets Gatelag. 

Summen på 30 000 kr. ble brukt til å arrangere en egen juleavslutning for deltakerne på gatelaget. Her kunne de også invitere med seg familie, noe som betyr ekstra mye for spillerne:

- En samling som dette gjør at man kjenner på mindre utenforskap og mer samhold i en, for noen, krevende førjulstid. Vi setter veldig pris på bidraget, sier Lars-Petter Eggen, leder for samfunn i Strømsgodset. 

I mai tok Pål Moen fra Kontorcompaniet turen innom på gatelagstrening for å fysisk overrekke sjekken på 30 000.

Tusen tak til Pål og gjengen på Kontorcompaniet for generøsiteten, og takk til alle som handlet under fjorårets julekampanje. Det bidro til å skape gode øyeblikk for våre spillere. 

 

Annonse fra Eliteserien: