Her er høstens TV-kamper

TV-kampene for serierunde 21-27 er nå berammet. Sjekk hele oppsettet her.

RundeDatodagTidHj.lag Bortelagkanal
2115.09.2019søndag18.00Viking-OddES+3
2115.09.2019søndag18.00Strømsgodset-Ranheim TFES+2
2115.09.2019søndag18.00Haugesund-MjøndalenES+4
2115.09.2019søndag20.00Kristiansund-BrannESN
2116.09.2019mandag19.00Sarpsborg 08-VålerengaMAX
2114.09.2019lørdag18.00Rosenborg-LillestrømESN
2115.09.2019søndag18.00Molde-TromsøESN
2115.09.2019søndag18.00Bodø/Glimt-StabækES+1
2222.09.2019søndag18.00Ranheim TF-Bodø/GlimtES3
2222.09.2019søndag18.00Odd-Sarpsborg 08ES+4
2222.09.2019søndag18.00Tromsø-StrømsgodsetES+1
2222.09.2019søndag20.00Mjøndalen-RosenborgESN
2221.09.2019lørdag18.00Brann-HaugesundESN
2222.09.2019søndag18.00Lillestrøm-KristiansundES+2
2223.09.2019mandag19.00Stabæk-MoldeMAX
2222.09.2019søndag18.00Vålerenga-VikingESN
2329.09.2019søndag18.00Strømsgodset-OddES+2
2328.09.2019lørdag20.00Rosenborg-BrannTVN
2329.09.2019søndag18.00Molde-LillestrømES+1
2329.09.2019søndag18.00Vålerenga-Ranheim TFES+3
2329.09.2019søndag18.00Kristiansund-HaugesundES+4
2330.09.2019mandag19.00Viking-MjøndalenMAX
2329.09.2019søndag18.00Sarpsborg 08-StabækESN
2329.09.2019søndag20.00Bodø/Glimt-TromsøESN
2406.10.2019søndag18.00Haugesund-RosenborgES+1
2406.10.2019søndag20.00Brann-MoldeTVN
2405.10.2019lørdag18.00Odd-VålerengaESN
2406.10.2019søndag18.00Lillestrøm-Bodø/GlimtESN
2406.10.2019søndag18.00Ranheim TF-Sarpsborg 08ES+3
2404.10.2019fredag19.00Mjøndalen-StrømsgodsetMAX
2406.10.2019søndag18.00Stabæk-VikingES+2
2406.10.2019søndag18.00Tromsø-KristiansundES+4
2520.10.2019søndag18.00Ranheim TF-OddES+2
2519.10.2019lørdag18.00Kristiansund-RosenborgESN
2521.10.2019mandag19.00Bodø/Glimt-MjøndalenMAX
2520.10.2019søndag18.00Strømsgodset-LillestrømES+3
2520.10.2019søndag18.00Molde-HaugesundESN
2520.10.2019søndag20.00Sarpsborg 08-BrannESN
2520.10.2019søndag18.00Viking-TromsøES+1
2519.10.2019lørdag20.15Vålerenga-StabækESN
2628.10.2019mandag19.00Brann-Bodø/GlimtMAX
2626.10.2019lørdag16.00Lillestrøm-VålerengaESN
2627.10.2019søndag18.00Kristiansund-VikingES+1
2627.10.2019søndag18.00Tromsø-Ranheim TFES+4
2627.10.2019søndag18.00Mjøndalen-Sarpsborg 08ES+2
2627.10.2019søndag18.00Stabæk-OddESN
2627.10.2019søndag18.00Haugesund-StrømsgodsetES+3
2627.10.2019søndag20.00Rosenborg-MoldeTVN
2703.11.2019søndag18.00Ranheim TF-StabækES+3
2703.11.2019søndag18.00Viking-LillestrømES+1
2703.11.2019søndag18.00Bodø/Glimt-HaugesundESN
2701.11.2019fredag19.00Strømsgodset-RosenborgMAX
2703.11.2019søndag18.00Sarpsborg 08-TromsøES+2
2704.11.2019mandag19.00Odd-MjøndalenMAX
2702.11.2019lørdag18.00Molde-KristiansundESN
2703.11.2019søndag20.00Vålerenga-BrannTVN
2810.11.2019søndag18.00Mjøndalen-Ranheim TFES+4
2810.11.2019søndag18.00Kristiansund-Sarpsborg 08ES+2
2810.11.2019søndag20.00Rosenborg-Bodø/GlimtESN
2810.11.2019søndag18.00Molde-StrømsgodsetESN
2808.11.2019fredag19.00Brann-OddMAX
2810.11.2019søndag18.00Lillestrøm-StabækES+3
2810.11.2019søndag18.00Tromsø-VålerengaES+1
2809.11.2019lørdag18.00Haugesund-VikingESN
2924.11.2019søndag18.00Ranheim TF-LillestrømTBA
2924.11.2019søndag18.00Strømsgodset-BrannTBA
2924.11.2019søndag18.00Odd-TromsøTBA
2924.11.2019søndag18.00Viking-RosenborgTBA
2924.11.2019søndag18.00Bodø/Glimt-KristiansundTBA
2924.11.2019søndag18.00Sarpsborg 08-HaugesundTBA
2924.11.2019søndag18.00Stabæk-MjøndalenTBA
2924.11.2019søndag18.00Vålerenga-MoldeTBA
3001.12.2019søndag18.00Tromsø-StabækTBA
3001.12.2019søndag18.00Mjøndalen-VålerengaTBA
3001.12.2019søndag18.00Kristiansund-StrømsgodsetTBA
3001.12.2019søndag18.00Haugesund-OddTBA
3001.12.2019søndag18.00Lillestrøm-Sarpsborg 08TBA
3001.12.2019søndag18.00Brann-VikingTBA
3001.12.2019søndag18.00Rosenborg-Ranheim TFTBA
3001.12.2019søndag18.00Molde-Bodø/GlimtTBA

De siste serierundene opplyses om på et senere tidspunkt. 

Annonse fra Eliteserien: