Team SIF

Spillerstall:

Målvakter

50. Daniel Negussie Skretteberg
Født: 24. november 2001
Moderklubb: Hokksund IL

52. Jørgen Johnsen
Født: 19. april 2001
Moderklubb: Nøtterøy IF

Forsvarsspillere

15. Loti Celina
Født: 5. juni 2000
Moderklubb: Fjell SK

35. Arnar Thor Guðjónsson
Født: 28. januar 1999
Moderklubb: Strømsgodset IF

38. Oscar Kilnes Jensen
Født: 4. juli 2001
Moderklubb: Konnerud IL

43. Jens Mannhart Hoff
Født: 1. mars 2000
Moderklubb: Strømsgodset IF

55. David Campher
Født: 14. februar 2000
Moderklubb: Tofte Fremad IF

70. Sondre Fosnæss Hansen
Født: 25. mai 2001
Moderklubb: Strømsgodset IF

75. Erick Lukungu
Født: 10. april 2001
Moderklubb: 

80. Andreas Rosendal Nyhagen
Født: 4. november 1998
Moderklubb: Fagernes IL

Midtbanespillere

36. Hasan Hüseyin Duman
Født: 12. april 1999
Moderklubb: Fjell SK

41. Sander Lassem Gurrik
Født: 14. juli 2001
Moderklubb: Konnerud IL

42. Erik Stavås Skistad
Født: 12. juni 2001
Moderklubb: Konnerud IL

44. Emad Nayab
Født: 28. juli 1999
Moderklubb: Kongsberg IF

45. Benjamin Ray Reagan
Født: 11. januar 2000
Moderklubb: Huringen IF

51. Aleksander Biermann Stenseth
Født: 23. juli 2000
Moderklubb:

62. Johannes Holstad Dahlby
Født: 7. februar 2001
Moderklubb: Konnerud IL

65. Adrian Granåsen Hjelvik
Født: 8. februar 2001
Moderklubb: Hvittingfoss IL

68. Ilmi Sulimani
Født: 2. mars 1999
Moderklubb: Fjell SK

76. Mathias Fjeld Gulliksen
Født: 9. oktober 2000
Moderklubb: Konnerud IL

79. Daniel Bjørge Jørgensen
Født: 26. februar 2001
Moderklubb: Konnerud IL

83. Alban Kadriu
Født: 23. desember 2000
Moderklubb: SBK Skiold

92. Kreshnik Krasniqi
Født: 22. desember 2000
Moderklubb: Hønefoss BK

Angrepsspillere

48. Adrian Rogulj
Født: 3. april 1999
Moderklubb: Strømsgodset IF

56. Mustapha Fofana
Født: 10. mai 2001
Moderklubb: SBK Skiold

58. Simen Hjerkinn Hammershaug
Født: 2.august 2000
Moderklubb: Lillehammer FK

Norsk Tipping-ligaen avd 4 - 2019 Runde
Strømsgodset 2 - Vard Haugesund (0-5) 14.04. 2019 15:00 Marienlyst stadion Billetter
Vestfossen - Strømsgodset 2 (1-2) 23.04. 2019 18:00 RVS Parken Vestfossen gress Billetter
Strømsgodset 2 - Fyllingsdalen (3-0) 27.04. 2019 15:00 Marienlyst stadion Billetter
Bergen Nord - Strømsgodset 2 (1-2) 06.05. 2019 17:30 Flaktveit Stadion Billetter
Strømsgodset 2 - Fana (1-3) 12.05. 2019 15:00 Marienlyst stadion Billetter
Sogndal 2 - Strømsgodset 2 (1-1) 20.05. 2019 21:00 Fosshaugane Campus Billetter
Strømsgodset 2 - Valdres (4-0) 27.05. 2019 18:00 Åssiden stadion Billetter
Lysekloster - Strømsgodset 2 (2-1) 05.06. 2019 17:00 Lysekloster Framo Idrettspark Billetter
Strømsgodset 2 - Stord (2-3) 08.06. 2019 13:00 Åssiden stadion Billetter
Os - Strømsgodset 2 (2-4) 17.06. 2019 17:00 Kuventræ kunstgress 01 Billetter
Djerv 1919 - Strømsgodset 2 (3-1) 23.06. 2019 14:00 Djervbanen Billetter
Strømsgodset 2 - Brann 2 (4-1) 21.07. 2019 14:00 Marienlyst stadion Billetter
Fjøra - Strømsgodset 2 (1-2) 27.07. 2019 15:00 Fosshaugane Campus Billetter
Strømsgodset 2 - Bergen Nord (3-0) 03.08. 2019 13:00 Marienlyst stadion Billetter
Fana - Strømsgodset 2 (2-2) 12.08. 2019 18:00 Nesttun Kunstgress 1 Billetter
Strømsgodset 2 - Os (3-2) 17.08. 2019 14:30 Marienlyst stadion Billetter
Strømsgodset 2 - Sogndal 2 (9-0) 26.08. 2019 18:00 Marienlyst stadion Billetter
Brann 2 - Strømsgodset 2 (5-1) 02.09. 2019 17:30 Nymark Kunstgress 03 Billetter
Strømsgodset 2 - Djerv 1919 (2-3) 07.09. 2019 13:00 Marienlyst stadion Billetter
Valdres - Strømsgodset 2 (0-3) 16.09. 2019 18:00 Gjensidigebanen KG Billetter
Strømsgodset 2 - Fjøra (2-4) 21.09. 2019 13:00 Marienlyst stadion Billetter
Stord - Strømsgodset 2 (1-0) 30.09. 2019 17:00 Vikahaugane Kunstgress Billetter
Strømsgodset 2 - Vestfossen (2-0) 07.10. 2019 19:00 Marienlyst stadion Billetter
Vard Haugesund - Strømsgodset 2 (4-0) 12.10. 2019 16:00 Haugesund stadion Billetter
Strømsgodset 2 - Lysekloster (1-1) 19.10. 2019 13:00 Marienlyst stadion Billetter
Fyllingsdalen - Strømsgodset 2 (4-0) 26.10. 2019 12:00 Varden Amfi Billetter
K P
1 Vard Haugesund 26 63
2 Lysekloster 26 54
3 Djerv 1919 26 51
4 Fyllingsdalen 26 50
5 Fana 26 48
6 Stord 26 40
7 Strømsgodset 2 26 39
8 Sogndal 2 26 35
9 Brann 2 26 33
10 Fjøra 26 33
11 Os 26 31
12 Vestfossen 26 24
13 Bergen Nord 26 20
14 Valdres 26 3