Nettbutikk

Gå til kasse
 

 

 

2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | Januar - Februar - Mars - April - Mai - Juni - Juli - August - September - Oktober - November - Desember

Dagen derpå på La Manga

Dagen derpå på La Manga

24.02.2009

Dagen etter Odd kampen bestod av restitusjon for gutta som spilte mye dagen før. Vi har brukt formiddagen på å gjøre oss ferdige med gårsdagens kamp og gutta har sett en del gode videobilder på spillermøtet.

Fra treninga i dag er alt fokus på den kommende Viking kampen på torsdag. Treninga bar preg av en del individuell restitusjon. Det var 14 stykker som trente en god økt med ball på treningsfeltet mens noen holdt seg inne på styrkerommet i dag.

De som var med ute var Lars Cramer, Fredrik Purser, Stian Ohr, Alexander Aas, Fredrik Winsnes, Steffen Nystrøm, Christer George, Komlan Amewou, Fredrik Nordkvelle, Marius Boldt, Gøksel Güvenc, Mergim Hereqi, Mads Rygsether.

I tillegg drev Mattias alternativt med keeperne og også i dag var det mange gode avslutninger fra svensken.
På slutten av treninga fikk keeperne Purser og Cramer kjørt seg fra skuddvillige, George, Nystrøm, Hereqi, Rygsether, Boldt og Nordkvelle.

I tilegg var TV2 på dagens trening og filmet alle spillerne til bruk for presentasjoner, i tillegg til at det var lengre intervjuer med enkelte av spillerne, blant annet Fredrik Winsnes.
 


Hovedsponsor/SIF-laug/Gullklubb
  • NexGenTel
  • NexGenTel
  • NexGenTel
  • NexGenTel
  • NexGenTel
  • Sparebanke 1 - Drammen
  • Drammens Tidende
  • Energiselskapet Buskerud

Strømsgodset Toppfotball AS
Øvre Eikervei 25, Postboks 4140
3005 Drammen

Ansvarlig redaktør: Helge Helgesen

T: 32 26 57 70
F: 32 83 01 75
E: godset@godset.no

Webmaster: Robert Olsen

Webdesign og publiseringsverktøy i Drammen